माघ १०, २०७८ सोमबार

झापा कांग्रेसको सभापतिमा देउमान थेवे जीत नजिक

बिर्तामोड । झापा कांग्रेसको पछिल्लो परिणाम अनुसार नेपाली कांग्रेस झापाको सभापति पदका उम्मेद्वार देउमान थेबेले मत अन्तर बढाएका छन् । अर्का सभापति पदका उम्मेद्वार राम कट्टेललाई १८३ मतान्तरले पछि पारेका छन् ।

थेवेले १६६४ मत प्राप्त गरे भने अर्का उम्मेद्वार राम कट्टेलले १४८० मत प्राप्त गरेका छन् । शुरुआतमा लामो अन्तर बनाएका कट्टेलको मत घट्दै घट्दै गएको छ । निर्वाचनको ३१७३ मत गणना भइसकेको छ भने बाँकी २ सय मत गणना भइरहेको छ ।

यस्तै, उपसभापतिमा केशवराज पाण्डेले १७९१ मत, शेरबहादुर भट्टराईले १५८३ मत, प्रेम सम्बाहाम्फेले १३७३ मत र शमशेर गिरीले ११९० मत प्राप्त गरेका छन् ।

सचिव पदमा नविन बिमलीले १७३१ मत, कृष्ण हुमागाईले १५८० मत, विश्वदीप लिङ्देनले १४०४ मत र टोमलाल राजबंशीले १२७६ मत प्राप्त गरेका छन् । सहसचिव पदमा कमल भण्डारीले १६६५ मत, कालेन्द्र राजबंशीले १६६० मत, पदम लिम्बुले १३२१ मत र उमाराम प्रसाईले १३०० मत प्राप्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

इजलास दैनिक

कार्यालय सम्पर्क - बिर्तामोड,झापा
सम्पादक – प्रदीप परियार
कम्पनी दर्ता नम्बर : १६९६५४/७३/०७४
विज्ञापनको लागि : ०२३–५३५०२८
सम्पर्क : ९८५२६३५०२८/९८५२६४५०२८
टाइम्स मिडिया नेटवर्क प्रा.लि. द्वारा प्रकाशित ‘इजलास दैनिक’को आधिकारिक वेबसाइट तपाईंको साझा इजलास