माघ १०, २०७८ सोमबार

एमाले झापाको मतदान शुरु

बिर्तामोड । नेकपा एमाले झापाको मतदान शुरु भएको छ । बिहान ९ बजेदेखि शुरु गर्ने भनिएको मतदान साझ ५:३० बजेदेखी शुरु भएको हो ।

एमाले झापाको १० औं जिल्ला अधिवेशनबाट १५० सदस्यीय कमिटीमा यश अघि नै १२० जना सर्बसम्म्त भैसकेका छन् । बाकी ३० पदका लागि निर्वाचन शुरु गरिएको निर्वाचन कमिटीले जानकारी दिएको छ । राती ११ बजेसम्म मतदानका लागि समय दिइएको छ ।

निर्वाचन कमिटीका अनुसार खुल्ला हल सदस्यमा १९ जनाका लागि मतदान हुने भएको छ । १९ जनाका लागि ५३ जनाको उम्मेद्वारी परेको छ । यस्तै, निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ (क) को खुल्ला सदस्य पद्मा निर्वाचन हुने भएको छ । त्यसमा १ जनाका लागि ३ जना उम्मेद्वार बनेका छन् ।

मेचीनगरको खुल्ला सदस्य पद्मा २ जनाका लागि ८ जनाले उम्मेद्वारी दिएका छन् । सो पद्मा पनि निर्वाचन हुने भएको छ । निर्वाचन कमिटीका अनुसार आदिवासी जनजाति खुल्ला सदस्यमा २६ जनाको उम्मेद्वारी परेको छ । ६ जना निर्वाचित गर्न मतदान हुने भएको छ ।

यस्तै, युवा, विधार्थी र खेलकुदमा २ जनाका लागि ६ जनाले उम्मेदवारी दिएका छन् । सोही पद्हरुमा निर्वाचन भैरहेको छ ।

मतदान बिर्तामोडको रामचोकस्थित हिमाल सागर रिसोर्टमा भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

इजलास दैनिक

कार्यालय सम्पर्क - बिर्तामोड,झापा
सम्पादक – प्रदीप परियार
कम्पनी दर्ता नम्बर : १६९६५४/७३/०७४
विज्ञापनको लागि : ०२३–५३५०२८
सम्पर्क : ९८५२६३५०२८/९८५२६४५०२८
टाइम्स मिडिया नेटवर्क प्रा.लि. द्वारा प्रकाशित ‘इजलास दैनिक’को आधिकारिक वेबसाइट तपाईंको साझा इजलास