असार २३, २०७९ बिहीबार

दमकमा एमालेकी गीताको मतान्तर १५ मा झर्यो

दमक- दमकमा महागठबन्धनको राप्रपासँग १७० मतले पछि परेकी एमालेकी गीता अधिकारीले मतान्तर घटाएर १५ मा झार्नु भएको छ । वडा नं ८ को कुल ३८ सय मत मध्ये २२सय मत गणना गर्दा गीताले मतान्तर घटाएर १५ मा झार्नुभएको हो ।

यो वडामा हालसम्म २२ सय मत गणना भएकोमा गीताले १ह्जार ४७ ल्याउनुभयो भने राप्रपाका राम थापाले ८ सय ९२ मत ल्याउनुभएको छ । मेयरमा हालसम्म रामम थापाको १० हजार ६४ र गीता अधिकारीको १० हजार ४९ मत रहेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यलय दमकले जनाएको छ ।

यसैगरी उपमेयरमा एमालेका अम्बिका खनालको ९ हजार ८ सय ७४ आएको छ भने महागठबन्धनबाट काँग्रेसकी रेगिना प्रसाईंको ९ हजार ७ सय २७ मत आएको छ । वडा नं ८ बाट अम्बिकालाई ९सय२४ र रेगिनालाई ९ सय २० मत गएको छ । हालसम्म अम्बिकाले रेगिनालाई १सय ४७ मतले पछि पार्नुभएको छ ।

प्रकाशित मिति : जेष्ठ ४, २०७९ बुधबार  ७ : ०५ बजे

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
लोकप्रिय
ताजा

इजलास दैनिक

कार्यालय सम्पर्क - बिर्तामोड,झापा
सम्पादक – प्रदीप परियार
कम्पनी दर्ता नम्बर : १६९६५४/७३/०७४
विज्ञापनको लागि : ०२३–५३५०२८
सम्पर्क : ९८५२६३५०२८/९८५२६४५०२८
टाइम्स मिडिया नेटवर्क प्रा.लि. द्वारा प्रकाशित ‘इजलास दैनिक’को आधिकारिक वेबसाइट तपाईंको साझा इजलास