श्रावण ३१, २०७९ मंगलबार

काठमाडौंमा झापालीको विचल्ली : कसले गर्ला राजवंशीलाई सहयोग ?

बिर्तामोड । झापा अर्जुनधारा कप्तानबारी घर बताउँने ७४ वर्षीय गौरीराज राजवंशी काठमाडौंमा विचल्लीमा परेका छन् । उनको काठमाडौस्थित ट्रमा सेन्टरमा उपचार भइरहेको सामाजिक अभियान्ता गिता अधिकारीले जानकारी दिएकी छन् ।


कप्तानबारी भन्नुहुन्छ, आफन्तको नाम थाहा छैन – अधिकारीले भनिन् । परिवारमा अपहेलित भएपछि ३० वर्ष नै राजवंशले घर छोडेको जानकारी दिएका छन् । परिवारमा हेला भएपछि भान्जाको घरमा बस्दै आएका उनी केहि वर्षदेखि दमकको एक नर्सरीमा काम गर्दै आएका थिए । दमकबाट कसैले गाडी चढाएर काठमाडौ पठाएको हुन सक्ने अभियान्ता अधिकारीको भनाई छ । स्वास्थ्य अवस्था समेत कमजोर देखिएपछि उनलाई प्रहरीले ट्रमा सेन्टर पु¥याइदिएको बुझिएको छ ।


सामाजिक अभियान्ता अधिकारीले झापामा बृद्ध राजवंशीको रेखरेखका लागि सहयोग मागेकी छन् । जिल्लाको कुनै बृद्धाश्रमले उनको रेखदेख गरिदिए हुन्थ्यो, उनीले भनिन् । दैनिक खानपानमा समस्या नभए उनको स्वास्थ्यमा पनि ठिक हुने अधिकारीको दावी छ ।

प्रकाशित मिति : बैशाख २४, २०७६ मंगलबार  ३ : २९ बजे

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

इजलास दैनिक

कार्यालय सम्पर्क - बिर्तामोड,झापा
सम्पादक – प्रदीप परियार
कम्पनी दर्ता नम्बर : १६९६५४/७३/०७४
विज्ञापनको लागि : ०२३–५३५०२८
सम्पर्क : ९८५२६३५०२८/९८५२६४५०२८
टाइम्स मिडिया नेटवर्क प्रा.लि. द्वारा प्रकाशित ‘इजलास दैनिक’को आधिकारिक वेबसाइट तपाईंको साझा इजलास