असार २, २०८१ शनिबार

काँकरभिट्टा बसपार्क मर्मत सम्भार गर्ने

मेचीनगर । नेपालको पुर्वी नाका स्थित काँकरभिट्टा बसपार्कलाई मर्मत सम्भार गरिने भएको छ । मेचीनगर नगरपालिकाको पहलमा जिर्ण हुँदै गइरहेको काँकरभिट्टा बसपार्क पुनःमर्मत सम्भार हुने भएको हो ।

मंगलबार मेचीनगर प्रमुख गोपालचन्द्र बुढाथोकीको नेतृत्वमा शहरी विकासका इन्जिनियर सहितको टोलीले काँकरभिट्टा बसपार्कको गरि विनियोजित एक करोड बजेटबाट प्राथमिकताको आधारमा पुनःमर्मत सम्भार गरिने भएको छ ।

बसपार्कको स्थलगत अनुगमन पश्चात् आज नगर प्रमुख बुढाथोकी सहित उपप्रमुख मीना पोख्रेल उप्रेती, मेची नगर ६ का वडाध्यक्ष ललितबहादुर तामाङ, वडासदस्यहरू भविन्द्र सुब्बा, धुर्वकुमार राई र सिमा रसाइली, शहरी विकासका इन्जिनिय, रमिक्सेन राई, डेनिस भट्टराई, बसपार्क व्यवस्था समिति अध्यक्ष डिल्लीराम घिमिरे, सदस्यहरू माधव अर्याल, सुरेन्द्र बुढाथोकी, बिष्णुकुमार श्रेष्ठ, दुर्गाराज अर्याल र किरणकुमार तामाङलगायतको सरोकारवालाहरूसंगको उपस्थितिमा भक्कीएको ठाउँमा पुनःनिर्माण गर्ने, आवश्यकताका आधारमा यात्रु शाखा स्थापना गर्ने, बसपार्कमा पानी निकासी नहुँदा समस्या हुने गरेको हुँदा त्यसलाई बनाउने लगायतको बिषयमा छलफल गरिएको थियो ।

नगरप्रमुख बुढाथोकीले अहिले बजेट छुट्टयाइएको रकमले बसपार्क पुनःमर्मत सम्भार गरिने जानकारी दिनुभयो। साथै उहाँले मेचीनगरको गौरवको योजनाका रूपमा अगाडि सारिएको बहुतले टर्मिनल बसपार्क बनाउन नगरपालिका लागि परिरहेको बताउनुभयो । उहाँले अहिले डिपिआर तयार भइरहेको बताउनुभयो ।

प्रकाशित मिति : आश्विन २, २०८० मंगलबार  ६ : २१ बजे

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
लोकप्रिय
ताजा

इजलास मिडिया प्रा.लि द्वारा संचालित

कार्यालय सम्पर्क - बिर्तामोड ४,झापा
सूचना बिभाग दर्ता नं. : ३९९२- २०७९/०८०
सम्पर्क : ९८५२६४५०२८
ईमेल : [email protected]