आश्विन ६, २०७८ बुधबार

बिर्तामोडका व्यवसायीलाई खोप सुनिश्चित नभएसम्म आफु पनि नलगाउने महासचिवको घोषणा

बिर्तामोड । बिर्तामोड उधोग वाणिज्य संघका महासचिव अर्जुन मैनालीले सबै व्यवसायीलाई खोप सुनिश्चित नभएसम्म खोप नलगाउने घोषणा गरेका छन् । उनले व्यवसायीको नेतृत्वका हिसावले नैतिक रुपमा खोप लगाउन नसक्ने बताएका छन् ।

बिर्तामोड नगरपालिका र सरोकारवालासँग वाणिज्य संघले सबै व्यवसायीलाई खोप व्यवस्था गर्न माग गर्दै आएको मैनालीको भनाई छ । उनले व्यवसायीलाई खोप सुनिश्चित नभए आफु पनि खोप नलगाउने बताए । उनले व्यवसायीलाई खोप नदिई वाणिज्य संघका प्रतिनिधिलाई मात्र खोप दिने कुरामा असहमति जनाएका छन् । उनले सबै व्यवसायीलाई खोप सुनिश्चित भए पछि मात्रै खोप लगाउने जानकारी दिए । केहि दिनअघि मैनालीले सरकारले अनुमति दिए बिर्तामोड क्षेत्रका व्यवसायीलाई निशुल्क खोप उपलब्ध गराउने घोषणा गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

इजलास डटकम

बिर्तामोड,झापा
सम्पादक – प्रदीप परियार
दर्ता नम्बर : १६९६५४/७३/०७४
टाइम्स मिडिया नेटवर्क प्रालिद्वारा प्रकाशित ‘इजलास दैनिक’को आधिकारिक वेबसाइट